Informacje o Firmie

Biuro Podróży GULIVER działa od kwietnia 1999 roku. Nasza siedziba znajduje się Rzeszowie przy ul. Asnyka 4/2. Posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr 2071 oraz Gwarancję Ubezpieczeniową w Signal Iduna.

Nasze biuro korzysta z subwencji finasowej w ramach programu rządowego "Tarcza Finasowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm 2.0".

Specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Główne nasze kierunki to:

Bułgaria:

Obozy młodzieżowe nad Morzem Czarnym w Złotych Piaskach - od 2003 roku.

Włochy:

Obozy młodzieżowe w Rimini na Riwierze Adriatyckiej.
W sezonie zimowym obozy narciarskie i wczasy w Val di Sole, Val di Fiemme i Cortinie d'Ampezzo.

Hiszpania - Costa Brava i Maresme:

Obozy młodzieżowe w Katalonii w okolicach Barcelony.

Grecja:

Obozy młodzieżowe na słonecznej Riwierze Olimpijskiej.

Polska:

Kolonie i obozy młodzieżowe nad Bałtykiem, na Kaszubach z wycieczkami i biletami wstępu wliczonymi w cenę.

Zapewniamy bogaty program animacyjny i edukacyjny dla dzieci i młodzieży, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz transport autokarami o podwyższonym standardzie.

Oferta dostępna w sieci agencyjnej na terenie Polski południowej, w naszym biurze w Rzeszowie oraz na stronie www.guliver.rzeszow.pl

 

Wycieczki szkolne i zielone szkoły:

Dla grup dzieci szkolnych oferujemy zielone szkoły nad Bałtykiem, na Kaszubach, na Mazurach i w polskich górach z ciekawymi i urozmaiconymi profilami pobytu. Dzieciom i młodzieży proponujemy szeroki wachlarz wycieczek krajowych i zagranicznych z atrakcyjnymi programami zwiedzania.

 

Wycieczki objazdowe i wyjazdy integracyjne:

Na zamówienie grupowe organizujemy wycieczki krajowe i zagraniczne po całej Europie oraz przygotowujemy wyjazdy integracyjne dla przedsiębiorstw i instytucji.

 

Sprzedajemy również ofertę sprawdzonych polskich organizatorów. W naszej palecie ofert agencyjnych możemy zaoferować w atrakcyjnej cenie: wczasy z przejazdem autokarowym i z przelotem (w tym z Rzeszowa), wycieczki objazdowe, kolonie, zielone szkoły, obozy sportowe (piłkarskie, tenisowe, pływackie, żeglarskie, rowerowe), profilowane (językowe, taneczne, sztuki przetrwania, sztuk walki, historyczne) i obozy młodzieżowe w lecie oraz obozy narciarskie i wczasy w zimie.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty, do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Rzeszowie przy ul. Asnyka 4/2 oraz do wizyt na naszych stronach internetowych:

www.alpy.net.pl (wyjazdy narciarskie i snowboardowe)

www.guliver.rzeszow.pl (wycieczki i wczasy)

www.krainawakacji.pl (kolonie i obozy młodzieżowe).

Właściciel biura

Piotr Trawka